Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Пригоди Шерлока Холмса (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Case-Book of Sherlock Holmes
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Майкл Кокс.
Тривалість:
1 серія: ~50:00 хв. (цілком серій: 4 з 9)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Перший, Enter Film
Перебуваючи у відпустці, доктор Ватсон знайомиться з леді Френсіс Карфекс - незалежною особою, яка зупинилася в тому ж готелі. Він бачить, що вона злякалася, побачивши бородатого чоловіка, якого вона, очевидно, знає. Ватсон описує цю історію Холмсу листом, який одразу ж розуміє, що дама перебуває в серйозній небезпеці. На той час, коли він приєднується до Ватсона в готелі, леді Карфекс зникла. До її зникнення бородатий чоловік знову з'являвся в готелі, і вона сперечалася зі своїм братом про її фінансове становище. Коли Холмс дізнається про фінансові питання, він розуміє, що це причина, якою, можливо, побажають скористатися... ©Kino4ua Пригоди Шерлока Холмса (1 Сезон) 1991 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.7
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?