Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Галактика по сусідству (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Otonari ni Ginga / A Galaxy Next Door
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кімура Рюічі
Тривалість:
1 серія: 24 хв (цілком серій: 12)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал
Головному герою аніме довелося занадто рано подорослішати. Ще коли Ітіро Куга був у старшій школі і тільки дебютував як мангака, несподівано помирає його батько. Робити було нічого, окрім як змиритися з долею і стати опорою для своїх молодших братів і сестер.

Але знову все пішло шкереберть, коли асистенти молодого письменника-художника вирішують дебютувати з власними роботами, кидаючи Ітіро сам-на-сам із палаючим дедлайном!

Мучачи себе, хлопець працює на знос, адже в той час, коли індустрія малювання перейшла на цифровий формат, дуже складно знайти нових помічників, які працюють по-старому - ручкою і папером.

Але зійшла на молодого мангаку божа милість - з'явилася в його житті Сіорі Госікі! Юна, розумна, симпатична дівчина, якій, на диво, легко дається покладена на неї робота.

Але ідеальних людей не існує і саме тому дізнається, що насправді вона - принцеса народу, який зійшов із зірки, що впала! Оце так справи!

І як накажете це розуміти?! ©Kino4ua Галактика по сусідству (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?