Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Вічно молодий

Рік:
Ор. назва:
Forever Young
Країна:
США
Режисер:
Стів Майнер
Тривалість:
01:41:50
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події відбуваються в 1939 році. Безстрашний льотчик-випробувач Деніел МакКормік (Мел Гібсон) ніяк не збереться зробити пропозицію руки та серця Гелен - своїй коханій, відкладаючи цю подію до останнього моменту. Але доля не чекає завтра - дівчина впадає в кому внаслідок трагічної події. Убитий горем Деніел дає згоду на унікальний і дивний кріогенний експеримент, в якому його заморозять на один рік. Починається війна, і про експеримент у плутанині забувають.

Через півстоліття, в 1992 році двоє хлопчаків, граючи на задвірках старої військової бази, натикаються на капсулу і випадково ініціюють процес розморожування МакКорміка. Ожилий льотчик спочатку сильно лякає ненавмисних рятівників, але цікавість бере своє, і вони знайомляться. МакКорміка погоджується прихистити мати одного з хлопців - Нета. Копаючись у журналах і розмовляючи з небагатьма, хто залишився в живих з тих часів, МакКормік дізнається про те, що його наречена не загинула тоді в 1939 році. Однак часу в того, хто дивом ожив, небагато. Біологічний вік все одно позначається, і організм починає стрімко старіти.

Заволодівши на авіашоу старовинним літаком B-25, у випробуваннях прототипу якого він брав участь, колишній льотчик вирушає до своєї коханої. МакКормік знаходить Гелен і пропонує їй руку і серце. ©Kino4ua Вічно молодий 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?