Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Спогади людини-невидимки / Сповiдь невидимки

Рік:
Ор. назва:
Memoirs of an Invisible Man
Країна:
США
Режисер:
Джон Карпентер
Тривалість:
01:39:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Одного чудового дня після важкого похмілля Нік Гелловей приліг поспати, і уві сні вирішує випити кави, а це було б і нічого, якби не той факт, що весь вміст чашки вилив на клавіатуру. Це викликало замикання в одній із секретних лабораторій, де спричинило реакцію на приміщення корпорації та Ніка. Вони стали невидимими! Як жити людині невидимці? Адже крім позитивних моментів є і прямо скажемо не дуже! Вона не може їсти, оскільки весь процес травлення став видимим. Не може зустрічатися зі своєю коханою дівчиною і працювати на роботі. Тільки через мережу комп'ютера займається справами, а оточуючі не помічають його! ©Kino4ua Спогади людини-невидимки / Сповiдь невидимки 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?