Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Баффі - переможниця вампірів / Баффі - винищувачка вампірів

Рік:
Ор. назва:
Buffy the Vampire Slayer
Країна:
США
Режисер:
Френ Рубел Кузуї
Тривалість:
01:25:30
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
В кожної американської дівчини є мрія, це піти з коханим хлопцем на шкільний бал, і закінчити саму школу. Але з усіх учнів що навчаються в школі разом з особливою дівчиною, якій судилося стати винищувачкою кровососів, вониже вампіри, які живуть в темних куточках століттями. Це історія про дівчину на ім'я Баффі - хоча вона цього і сама не хотіла, але доводиться рятувати світ від такої нечесті. Ця стрічка є основою серіалу який вийшов у 1997 році, і є улюбленим серіалом усієї молоді сьогодення. ©Kino4ua Баффі - переможниця вампірів / Баффі - винищувачка вампірів 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?