Kino4ua.com
HD 720p
R

Стаття 99

Рік:
Ор. назва:
Article 99
Країна:
США
Режисер:
Ховард Дойч
Тривалість:
01:40:38
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Одна група лікарів, очолювана доктором Річардом Стерджесом, працює в госпіталі для ветеранів, де медичні співробітники стикаються з кількома серйозними проблемами: велика кількість пацієнтів і гостра нестача ліжок. Основні причини цих проблем - бюрократична тяганина з боку адміністрації клініки і навмисне затягування виконання запитів персоналу. Незважаючи на складні робочі умови, лікарі сповнені рішучості продовжувати рятувати життя пацієнтів, навіть якщо це означає ризик бути звільненим через ігнорування наказів керівництва і проведення несанкціонованих операцій. ©Kino4ua Стаття 99 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?