Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Район Мелроуз (1 - 7 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Melrose Place
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Аарон Спелінг, Чарльз Коррелл, Чіп Чалмерс, Джефферсон Кіббі
Тривалість:
1 серія: 43:00 (цілком серій: 32)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Насичений подіями серіал із життя американців, які заселяють містечко під назвою Мелроуз Плейс. У кожній серії завдяки гігантській кількості сценаристів і режисерів - інтриги, кохання, сварки, розлучення, поява з небуття зниклих дружин, страждання - загалом усе те, що змушує ставитись до серіалу, як до людини - відчувати до нього потяг, звикати до нього, переживати з ним роман і, врешті-решт, відчувати охолодження і розривати зв'язок.
Цей серіал був визнаний одним із характерних явищ американської поп-культури 1990-х років. На жаль чи на щастя, російські глядачі не побачили серіал до кінця, роман був перерваний, доріжки розійшлися. ©Kino4ua Район Мелроуз (1 - 7 Сезон) 1992 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
3 сезон
4 сезон
5 сезон
6 сезон
7 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?