Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Виготовлено у Фінляндії (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Made in Finland
Країна:
Фінляндія
Категорія:
Режисер:
Мааріт Лаллі
Тривалість:
1 серія: ~ 50 хв. (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Створюючи маленьку компанію, скандинавські бізнесмени, звісно, сподівалися отримати поступовий прогрес, але такого стрімкого результату точно ніхто не передбачав. Молода володарка диплома юридичного факультету Катаріна Таммі, що спеціалізується на договорах, разом з однокурсником Акі Макконеном влаштовується сюди працювати. До них приєднується Рісто Салмінен - інженер, який захворів ідеєю придумати мобільний телефон мінімального розміру, з написом, що гордовито красується на упаковці: "Зроблено у Фінляндії". Фінансовий директор Йорма Олліла неодноразово попереджала Генерального Карі Каріамо про ризики вкладень. Але той зваживши, не послухався, допомагаючи тим самим рідній "Nokia" увійти до світової еліти з виробництва доступного бездротового зв'язку. Користувачі особливо цінують високу якість і неймовірну легкість експлуатації, зрозумілий усім інтерфейс. Північна європейська країна диктує тенденції в галузі нанотехнологій. Керівники хворіють на зіркову хворобу від швидкого збагачення, спричиняючи безкомпромісну конкуренцію за лідерство. Протверезив одурманені голови несподіваний судовий позов. ©Kino4ua Виготовлено у Фінляндії (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?