Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Зіркова хвороба (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Starstruck
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Карен Мейн, Джемі Джей Джонсон
Тривалість:
1 серія: ~22:00 (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Джессі - молода новозеландка, яка живе в Лондоні. Так вийшло, що вона зустрічається на одну ніч із Томом, чия кар'єра у світі кінематографа зараз перебуває на піку. Вони зустрічаються в барі, разом трохи напиваються і опиняються в ліжку. Але Джессі не очікує, що це буде щось незвичайне. У героїні серіалу немає ілюзій щодо себе і стосунки з кінозіркою нікуди не подінуться.

Джессі ділить квартиру з сусідкою по кімнаті в Східному Лондоні та працює на двох безперспективних роботах: продавець у кінотеатрі та няня. Вона свого роду дурна, але харизматична молода жінка, а не типова інженю. Вона завжди опиняється в явно неромантичних ситуаціях, але продовжує рухатися в цьому напрямку.

Том теж не типова кінозірка. Він насправді хороший хлопець. Джессі і Том регулярно обмінюються дотепними і кумедними жартами. Ось що робить їхнє спільне проведення часу таким веселим.

Кожну серію героїня серіалу проживає один і той самий сценарій: дівчина зустрічає хлопця, дівчина втрачає хлопця, дівчина знову отримує хлопця, і все по новому. ©Kino4ua Зіркова хвороба (1, 2 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.5
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?