Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Постановка (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Staged
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Саймон Еванс
Тривалість:
6 серій: ~ 22:00 (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | OZZ, ChasUA
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У першому сезоні Майкл Шин і Девід Теннант розігрують вигадані версії самих себе, намагаючись за допомогою відеоконференції відрепетирувати п'єсу Луїджі Піранделло "Шість персонажів у пошуках автора" під час ізоляції, в той час як невпевнений у собі режисер Саймон щосили намагається зберегти контроль над виробництвом.

Другий сезон слідує за "справжніми" Майклом і Девідом після успіху першого сезону Staged. Саймон починає роботу над американським ремейком першого сезону, але Майкла і Девіда не запрошують у серіал для повторення своїх ролей. ©Kino4ua Постановка (1 - 3 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.5
3 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?