Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Нескромний погляд (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Lady Voyeur
Країна:
Бразилія
Режисер:
Лусіана Олівейра, Фабриція Пінто, Летісія Вейга
Тривалість:
1 серія: 40:06 (цілком серій: 5/10)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету серіалу опиняється геніальна жінка-хакер на ім'я Міранда. Вона користується своїми знаннями для того, щоб шпигувати за привабливою сусідкою. Їй просто подобається цим займатися. Її найкраща подруга Рита часто телефонує їй, щоб дізнатися подробиці з життя "гарячої сусідки". У Міранди немає проблем з етичністю, тому вона не проти розповісти кілька захопливих історій, пов'язаних із цією загадковою жінкою.

Героїня серіалу живе у своєму власному світі. У минулому з нею сталася серія драматичних подій, які раз і назавжди змінили її. Саме через них вона стала закритою. І тепер вона добровільно сховалася від світу, вважаючи за краще отримувати емоції за рахунок життя своєї цікавої сусідки.

У Міранди є бабуся в будинку для літніх людей, яка страждає на хворобу Гентінгтона. Це призводить до поступового погіршення функціональних і когнітивних здібностей людини. Оскільки хвороба може передаватися у спадок, лікар постійно говорить Міранді пройти обстеження, але вона вкрай неохоча до цієї пропозиції. Однак знаючи, що вона в небезпеці, Міранда все ж таки має звичку записувати свої думки та повсякденну діяльність, щоб контролювати своє життя. ©Kino4ua Нескромний погляд (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?