Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дикий район (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Wild District
Країна:
Колумбія
Режисер:
Карлос Морено, Хав'єр Фуентес-Леон, Андрес Белтран
Тривалість:
1 серія: ~ 40 хв. (цілком серій: 10)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету колумбійського серіалу опиняється людина з непростою долею. Опинившись заручником ситуації, він змушений почати вести підпільну діяльність, беручи на себе роль сучасного партизана. Кожен день для нього стає боротьбою за власне виживання. Спочатку він тікає з міста в джунглі, а потім у нього з'являється можливість почати життя в Боготі. Відбувається це в той момент, коли політичні лідери підписують мирний договір.

Головний герой уже давно втомився від такого життя і хоче лише одного - повернутися до своїх рідних і близьких. Він хоче піклуватися про свою сім'ю, але обставини сильніші, ніж його бажання. Йому потрібно навчитися підлаштовуватися під суспільство, що має свої підвалини, традиції та правила. У процесі адаптації йому доведеться зіткнутися з криміналом і складними корупційними схемами, які провертають державні чиновники. Але заради сім'ї йому потрібно продовжити виживання. ©Kino4ua Дикий район (1, 2 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?