Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Людина-мураха та Оса: Квантоманія

Рік:
Ор. назва:
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
Країна:
США, Австралія, Канада
Режисер:
Пейтон Рід
Тривалість:
02:04:34
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Під час свого книжкового туру Скотта Ленга викликають до в'язниці округу Сан-Франциско, і він відвозить свою заарештовану доньку в резиденцію Піма на вечерю. Там Кессі Ленг представляє Ленгу і Джанет ван Дайн квантовий супутник, який, примусово вимкнений Джанет після того, як його увімкнули, переносить усіх у Квантовий вимір.

Скотту вдається врятувати Кессі від падіння на смерть, перш ніж протистояти альянсу під назвою борці за свободу, поки Хоуп ван Дайн і Хенк Пім прямують через квантовий вимір до Джанет, яка пізніше приводить їх до Аксії, щоб вони зустрілися зі старим другом. Скотт і Кессі проводять ритуал, щоб зрозуміти мову борців за свободу, дізнавшись про людину, якій вдалося завоювати те, що колись було домом борців за свободу. Зустрівши друга Джанет Крайлара, Крайлар наказує варті правителя атакувати родичів Джанет, змушуючи їх втекти на кораблі Крайлара. Борці за свободу також незабаром зазнають нападу з боку охоронців і М.О.Д.О.О.К., який, як дізнаються Скотт і Кессі, є Дарреном Кроссом.

У той час як Скотт заарештований і змушений укласти угоду з людиною на ім'я Канг, якій необхідно отримати мультивсесвітнє силове ядро, Джанет пояснює Хоуп і Хенку, що Канг Завойовник був вченим, також спійманим у пастку в квантовому світі, який намагався полагодити Крісло часу, проте Джанет саботувала його від'їзд через його зле минуле, а потім використовувала його здібності для завоювання квантового світу. У ролі Людини-мурахи Скотт стискається в збільшене, підірване Мультивселеннське силове ядро, зменшуючи його за допомогою Оси. Оскільки вони повстають проти нього, Канг краде в них Силове ядро, перемагає Людину-мураху й Осу та бере з собою Ван Дайн у ролі М.О.Д.О.О.К.а і розбиває корабель Хенка. ©Kino4ua Людина-мураха та Оса: Квантоманія 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?