Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Шазам! Лють богів

Рік:
Ор. назва:
Shazam! Fury of the Gods
Країна:
США
Режисер:
Девід Ф. Сандберґ
Тривалість:
02:10:13
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
17-річний Біллі Бетсон, який отримав дар перетворюватися на супергероя років сорока, охороняє спокій мешканців Філадельфії разом зі своїми названими братами та сестрами, з якими він поділився суперздібностями. Через юність і брак дисципліни не все у них виходить ідеально, і преса називає команду супергероїв "Філадельфійськими фіаско". Тим часом дві жінки, які представляються дочками титана Атланта, крадуть із грецького музею зламаний навпіл чарівний жезл і прямують до Філадельфії, щоб відібрати у супергероїв магічні сили. ©Kino4ua Шазам! Лють богів 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?