Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Суперґерл / Супердівчина

Рік:
Ор. назва:
Supergirl
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джессі Варн, Глен Вінтер, Таунія Маккірнан
Тривалість:
Переклад:
Очікується
У паралельному світі з іншими персонажами DC на Землю падає другий космічний корабель із дівчинкою з Криптона. Батьки Кари послали її захищати двоюрідного брата Кларка, який на той момент був немовлям. З огляду на непереборні обставини вона опиняється на планеті через двадцять п'ять років, а її молодший братик уже не тільки дорослий чоловік, а й герой усього всесвіту. Приховуючи свої сили від усіх, крім прийомної сім'ї, вона веде тихе існування і, йдучи по стопах Кента, йде працювати в журналістику. Якщо дивитися серіал, то побачимо, що коли її зведена сестра потрапляє в смертельну небезпеку, і в неї немає іншого вибору, як показати себе людям, вона отримує прізвисько супердівчини, хоча хотілося б, щоб її сприймали серйозніше, наприклад, як жінку, але їй ще треба буде довести, що вона гідна називатися криптонянкою та землянкою. її родичка та подруга в одній особі запрошує її в спеціальний урядовий підрозділ для боротьби з агресивними та непроханими прибульцями. На відміну від супермена вона співпрацює з командою і досягає не тільки великих успіхів, а й любові та визнання жителів міста. Не варто забувати, що в простому житті їй доводиться досягати всього без своїх незвичайних здібностей, а також вирішити, що для неї важливіше - друзі та кохання чи її робота журналістом та героєм... ©Kino4ua Суперґерл / Супердівчина 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?