Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ван Хелсінг (1 - 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Van Helsing
Країна:
США
Режисер:
Майкл Нанкін, Саймон Беррі, Девід Фрейзі
Тривалість:
00:43:00
Переклад:
Очікується
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Спадщина буває різноманітною. Комусь несподівано на голову звалюється дорога нерухомість або ж авторитетна посада в альянсі директорів, а інші отримують у спадок генетичне захворювання або ж звичайну вазу після відходу в інший світ улюбленої бабусі. Однак існує окремий розряд людей, їхнє надбання вражає - це надздібності.

Молода дівчина на ім'я Ванесса, яка є дочкою Абрахама Ван Хельсинга - популярного в усьому світі мисливця на нечисть, ожила у світі прийдешнього. Її тато - непримиренний супротивник сімейства Дракули, присвятив свій життєвий шлях на битву з різного роду нечистю. Однак, головна героїня здивовано помічає, що світ прийдешнього знову переповнився вампірами, що розносять жах і безлад. Людському роду загрожує повне вимирання. Вона є єдиною надією людей, бо її надбання - це наддар, завдяки якому дівчині під силу боротися з полчищами кровопивць. Подібно до свого тата, Ванесса вирішила захищати людство. Однак чи достатньо їй кмітливості та могутності для безкомпромісного бою? Чи вдасться їй звільнити людство навічно від нечисті? ©Kino4ua Ван Хелсінг (1 - 5 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?