Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Швидка допомога: Нью-Йорк (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Emergency NYC
Країна:
США
Режисер:
Аді Бараш, Руті Шатц
Тривалість:
1 серія: 39:38 (цілком серій: 1/8)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BaibaKoTV
Переклад:
Original English Оригінал
Медпрацівники Нью-Йорка - це справжні герої, які щодня стикаються з труднощами та викликами не тільки на роботі, а й в особистому житті. Вони борються за життя пацієнтів, усувають наслідки нещасних випадків і намагаються допомогти кожному, хто звертається до них по допомогу. Високий професіоналізм і вміння справлятися з екстреними ситуаціями - це те, що насамперед відрізняє головних героїв. Уміння поводитися в непередбачуваних ситуаціях, прояв емпатії до хворих - все це вимагається від медпрацівників, щоб надати допомогу тим, хто її так сильно потребує. Їхня щоденна робота пов'язана з великими ризиками, але зі стійкістю і мужністю, вони долають усі труднощі і рятують життя. Щодня вони можуть зіткнутися з трагічними історіями, які можуть залишити в душі непоправну подряпину. Проте вони продовжують боротися за життя своїх пацієнтів і ніколи не здаються перед труднощами. Також вони знають, що життя - це не тільки робота, і намагаються знаходити час для себе і своїх близьких. ©Kino4ua Швидка допомога: Нью-Йорк (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?