Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Золотий пил

Рік:
Ор. назва:
The Claim
Країна:
Канада, Франція, Великобританія
Режисер:
Майкл Уінтерботтом
Тривалість:
02:01:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Епічна сага на тлі американської історії. У 1849 році в Каліфорнії, під час золотої лихоманки, тисячі невдах стікаються сюди в пошуках золота. Серед них - Деніел Діллон, бідний ірландський іммігрант, його дружина Гелен та їхня маленька донька Хоуп. Загубившись у сніговій бурі, вони потрапляють до скромної хатини золотошукача. Під впливом алкоголю та жадібності Деніел продає дружину та доньку старателю в обмін на право видобувати золото. Через 20 років Гелена і Хоуп приїжджають до халупи, яка колись була халупою, а тепер стала домівкою найбагатшої людини в місті, де Діллон перетворився на некоронованого короля. Минуле ніколи не полишає Діллона і вимагає остаточної, жахливої розплати. ©Kino4ua Золотий пил 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?