Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

На межі

Рік:
Ор. назва:
Man on a Ledge
Країна:
США
Режисер:
Асгер Лет
Тривалість:
01:42:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ТРК Україна
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету кінокартини "На грані" - колишній поліцейський, на ім'я Нік Кесседі. Він втікає з місць позбавлення волі і тепер загрожує самогубством. Його мета – домогтися визнання його невинності. Стоячи на вузькому парапеті хмарочоса, він безроздільно опановує увагу численних представників засобів масової інформації та громадськості. Тим часом Джоуі Кесседі з чарівною подружкою, скориставшись зайнятістю правоохоронців, проникають у захищений за останнім криком технічного прогресу банк. Інтрига сюжету загострюється до краю, коли потенційний самогубець вимагає для ведення переговорів присутності Лідії Мерсер – офіцера поліції, яка нещодавно зробила в роботі серйозну помилку. Що ж задумав шантажист? Якими є реальні мотиви його дій? Що має місце в цій нелегкій справі: відчай чесної людини чи спритно продуманий фарс авантюриста? ©Kino4ua На межі 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?