Kino4ua.com
480p
G

Космомавпи

Рік:
Ор. назва:
Space Chimps
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Кірк де Мікко
Тривалість:
01:17:23
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Напевно, всі хлопчики, які існували в країнах ще колишнього часу, мріяли одним і тим самим, провиною тому була пропаганда, яка змушувала дітей вірити в престиж – усі марили космосом. Побачити на власні очі всі ці пристрої, вирішити світові проблеми та помахати рукою, хіба може бути щось краще? Як виявилося, про це мріяли навіть мавпи. Саме тому вони тепер будуть відправлені зі своєю місією, їм потрібно буде дізнатися, чи існують інші планети і чи можливо стати друзями їхнім мешканцям, щоб ніколи не розпалювати війни. Перший виліт відбувається дуже успішно, всі мавпи живі, і тепер вони можуть стати справжніми захисниками свого. Якби тільки не їхнє везіння – адже місія майже виконана. Вони знаходять планету і навіть зіштовхуються з їхніми жителями. ©Kino4ua Космомавпи 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb4.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?