Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мобільна броня Ґандам. Острів Доана Кукуруза

Рік:
Ор. назва:
Kidô senshi Gundam Cucuruz Doan no shima / Mobile Suit Gundam: Cucuruz Doan's Island
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Ясухіко Йошіказу
Тривалість:
01:48:43
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean & Maslinka
Абсолютно нова історія від оригінального автора Йошіюкі Томіно. Аніме "Mobile Suit Gundam" підриває традиційну мудрість попередніх творів про Гундама. Дія відбувається в далекому майбутньому, як і в попередніх роботах, але вже з'явилася нова технологія, яка змінює людський організм на генетичному рівні. Ця технологія уможливлює людський розвиток і відкриває перед людиною нові можливості. Перші експерименти проводилися на дітях, в результаті чого вони ставали сильнішими, розумнішими і швидшими.
Однак люди схильні уникати людей, які кращі за них або не схожі на них. Це пов'язано з тим, що люди живуть у "стаді", а тих, хто відокремлюється від нього, зневажають. Страх перед новими зміненими людьми призвів до війни між "природними" та "зміненими" людьми, які мають сили, що походять від природи. Маленький хлопчик Кіра Ямато вирішує захистити своїх друзів за допомогою бойових обладунків Гундама. У той час як війна народжується зі страху "природних" людей, "модифіковані" люди виживають і борються, щоб покласти край цій безглуздій війні. ©Kino4ua Мобільна броня Ґандам. Острів Доана Кукуруза 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?