Kino4ua.com
480p
PG-13

Пані Президент (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
L'état de Grace
Країна:
Франція
Категорія:
Режисер:
Паскаль Шомей, Жан-Люк Гаже
Тривалість:
1 серія: ~55 хв. (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Перший Західний
Очолити країну може лише смілива, рішуча людина, здатна багато витримати на посаді президента. У Франції перший раз вибрали в президенти країни жінку. Вона була ще молодою, і природа подарувала їй радість стати матір'ю. Але як її вагітність вплине на її кар'єру у владі? Батько її майбутньої дитини не хоче ховатися за спиною своєї цивільної дружини. Її найближчий помічник, прем'єр-міністр, закликає її зробити вибір між політикою та материнством. Гула стикається з жорсткою і безжальною політичною системою держави. Незабаром вона розуміє, що політика - це справжня битва. Чи зможе вона збалансувати свої обов'язки політика і матері? ©Kino4ua Пані Президент (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.8
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?