Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Ерін і Ерон (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Erin & Aaron
Країна:
США
Режисер:
Венді Фараоне, Евелін Беласко, Джоді Марголін Хан
Тривалість:
1 серія: ~ 25 хв. (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
В Есбері-парку підлітки зі схожими іменами, Ерін та Аарон, змушені вчитися жити разом, коли батько Ерін, Чак, одружується з матір'ю Аарона, Сільвією. У Аарона є молодша сестра на ім'я Наташа. З іншого боку, Ерін виросла єдиною дитиною, і їй важко ділитися, що спричиняє тертя між нею та її новим зведеним братом. У той час як Ерін вольова та імпульсивна, Аарон спокійний і чутливий. Незважаючи на свої відмінності, зведені брати і сестри мають спільну пристрасть до музики. Вони починають писати і грати музику разом, що допомагає їм долати труднощі становлення змішаної сім'ї. ©Kino4ua Ерін і Ерон (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.7
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?