Kino4ua.com
Моя колекція
Kino4ua.com » Новини кіно » Джон Рембо знову повернеться на стежку війни

Джон Рембо знову повернеться на стежку війни - біографія, особисте життя, фільмографія.

0


Це не жарт. Історія ветерана війни у В’єтнамі, що вперше побачила світ у 1982, отримає чергове продовження орієнтовно у 2020-му році. За інформацією журналістів новинного інтернет-журналу про телебачення і кіно Deadline.com, Сільвестр Сталлоне заявив, що вже працює над сценарієм продовження культового бойовика про Джона Рембо. Він же стане режисером та виконає головну роль.

Повідомляється, що події фільму розгортатимуться в Мексиці, де Джон Рембо буде вести боротьбу з жорстоким наркокартелем.
Нагадаємо, що у фіналі четвертого фільму, Джон Рембо вирішує дізнатися, що сталося за час його відсутності в США та повернувся додому до батька. Мабуть не зміг довго сидіти вдома та подався до Мексики…

До речі, чи знаєте ви, що перший кінофільм серії, «Рембо. Перша кров», знятий за однойменним романом американського письменника Девіда Морела, мав закінчитись смертю головного героя?У режисерській версії також існує альтернативна кінцівка, в якій Рембо, відповідно до сюжету книги, гине від руки полковника Траутмана. Але натомість, історія ветерана з покаліченою душею, розтягнулася на цілі десятиріччя, а сам Рембо перетворився не невразливу зброю масового ураження. І це добре.
Коментувати