Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Єллоустоун (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Yellowstone
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Тривалість:
1 серія: 50 хв. (цілком серій: 3)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Мега
Це найактивніша термальна область на землі з більш ніж 10000 гарячих джерел, киплячих грязьових зон і з ще більшою кількістю гейзерів, ніж усі разом узяті гейзери у світі. Саме ці чудеса природи вперше зробили Єллоустоун відомим і роблять його унікальним і в наші дні. Природна краса парку в поєднанні з його рідкісними мешканцями приваблюють мільйони туристів щороку. Це унікальне і величне місце є домівкою для великих американських бізонів, ведмедів грізлі та сірих вовків, які борються за життя протягом швидко мінливих пір року. Приєднуйтесь до харизматичних мешканців дикого Єллоустоуна, які стикаються з екстремальними умовами природи та дізнайтеся, як вони виживають у 40-градусний мороз, рятуються від бурхливих лісових пожеж або б'ються на смерть за право продовження роду. Щоденна боротьба мешканців дикого життя тісно пов'язана з найбільшим секретом Єллоустоуна: сплячий вулкан, вкритий снігом, мабуть, є найбільшим у світі. Доля всіх у цьому загадковому місці перебуває в руках незвіданих сил. ©Kino4ua Єллоустоун (1 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb8.4
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?