Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Світ Юрського періоду 2

Рік:
Ор. назва:
Jurassic World: Fallen Kingdom
Країна:
США
Режисер:
Хуан Антоніо Байона
Тривалість:
02:08:18
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Після другої катастрофи яка спіткала творців парку розваг, в якому були завдяки генній інженерії відтворені не тільки вимерлі динозаври, але і зроблена спроба створення нових видів. Острів, де знаходився парк і на якому продовжували жити вцілілі динозаври, протягом декількох років був наданий сам собі. Завдяки цьому вдалося досягти природного природного балансу серед динозаврів, і подарувати їм можливість почати свій шлях заново в світі, де царювали вже зовсім інші мешканці. Що знаходиться в карантині острів динозаврів отримав нове життя після того як на його поверхні прокинувся вулкан. Знайшлися ті, хто зуміли не тільки спрогнозувати його виверження і загибель всіх динозаврів на острові. Але також знайшли і кошти для організації рятувальної експедиції в спробі зберегти окремі види доісторичних істот.

Фільми 2018 роки про динозаврів від цієї студії є найбільш якісними і затребуваними. Незважаючи на те, що за минулі роки, що вижили в першій частині фільму герої виявилися розкидані по всьому світу, можливість повернутися в світ який полюбився і врятувати його, змусила їх знову опинитися разом. Спочатку задумане ними здійснювалося за планом, збір представників окремих видів динозаврів йшов у встановлений час, але вулкан підніс їм сюрприз, почавши своє виверження раніше наміченого терміну. Тепер людям і динозаврам разом належить боротися з бездушною вогняною стихією в спробі врятувати свої життя від розпечених річок лави, що заливають всю поверхню острова. Ще раз отримавши право довести, еволюції своє право на існування в цьому світі. ©Kino4ua Світ Юрського періоду 2 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.1
Основний торрент
 • Плеєр 1
 • Плеєр 2
 • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?
 1. матвій микитин
  матвій микитин
  25 січня 2022 16:17
  + 0 -
  дуже  красне  топ  люблю дивитися   парк  юского  перуду  дуже  чикаю нове  парк  юского периоду 5  в топ