Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Наша планета (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Our Planet
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Адам Чепман, Х'ю Пірсон, Хув Корді
Тривалість:
00:50:54
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн & VSI
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Документальний міні-серіал «Наша планета» розповідає про те, як прекрасний наш будинок і як людство забруднює і губить його за допомогою численних відходів, токсичної діяльності, винищуванні цілих видів тварин, а також забруднення такої необхідної для життя води. Кожна окрема серія зачіпає певний куточок планети і частини природи, від тропічних джунглів до танучих арктичних льодовиків, від океанських глибин з багатим підводним світом, до гірських вершин, де практично немає ніякого життя. Кожна комаха, кожна тварина має своє значення в глобальному круговороті природи, але людство все ще продовжує ігнорувати загрози екологічної катастрофи. ©Kino4ua Наша планета (1, 2 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb9.3
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?