Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Чужинка / Чужоземка (1 - 7 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Outlander
Країна:
США, Велика Британія
Режисер:
Анна Ферстер, Брайан Келлі
Тривалість:
00:55:54
Переклад:
Українська мова Субтитри, Багатоголосий закадровий | BaibakooTV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Звичайна прогулянка у кам'яних кіл в Шотландії стає для Клер Рендалл неймовірною пригодою. Справа в тому, що вона якимось чином переноситься в минулому. Ще хвилину тому на подвір'ї був 1943 рік, а зараз 1743. Між британцями і шотландцями ведеться нещадна війна. Люди гинуть з кожної зі сторін, і здається, мир вже ніколи не оселиться в цих місцях. Клер свого роду чужоземка, яка нічого не розуміє в тому, що відбувається, але вірить, якщо їй вдасться вижити, значить вона повернеться до улюбленого чоловіка. Опинившись в руках Джеймі Фрейзера, місцевого воїна, дівчина не помічає, як починає в нього закохуватися. Він такий сильний, такий наполегливий, нікого не боїться, і завжди знаходить вихід зі складних ситуацій. Ставши вірною дружиною цього шотландця, дівчина починає вникати в бойову тактику і озброєння їх солдатів. Якщо її улюблений бажає повернутися з війни живим, бажає бути поряд з нею, він повинен слідувати простим правилам. Тим часом розвивається історія в штабі англійців, яким стає відомо про якусь жінку, якої вдається заволодіти серцем самого ярого їх супротивника. Якщо не стане її, значить буде зломлений він. Пора почати нечесну війну, якщо бажаєш зберегти життя своїх солдатів. ©Kino4ua Чужинка / Чужоземка (1 - 7 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?