Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Любов на заміну

Рік:
Ор. назва:
Love Me Instead / Beni Çok Sev
Країна:
Туреччина
Режисер:
Мехмет Ада Озтекін
Тривалість:
02:04:56
Переклад:
Українська мова Субтитри
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Більшості людей єдиний сенс життя бачиться в батьківстві, і виховання синів і дочок починає носити сакральне значення, а ті, хто стали матерями і батьками, відчувають, що відбулися і виконали свою місію. Ось тільки бути справді добрим батьком не так вже й просто. Батьківське, зокрема, батьківське кохання потребує праці від людини. Муса був не зразковим батьком, що там він і як громадянин не вдався, оскільки виявив себе, як жорстокий злочинець. За скоєні злочини його було засуджено до відбуття тривалого терміну ув'язнення. Проходити він мав у стінах тюремного закладу, що у місті Коньї. Чоловік мав доньку, якій він не встиг би при всьому бажанні приділити належну увагу, а тому органи правосуддя йдуть йому назустріч і дозволяють на день отримати статус умовно-дострокового звільнення. Муса може використовувати цей термін свободи виключно для зустрічі з дочкою. Йонка була зовсім маленькою, коли батька посадили до в'язниці. Разом із співробітником колонії Седатом звільнений Муса вирушив до рідного села. Йому треба було зустрітися з дочкою, що змінилася, що він навіть не впізнав її, з матір'ю і колишньою дружиною, до якої він все ще не втратив почуття. Муса зазнає непідробних переживань з приводу того, що не вдалося вибудувати батьківський зв'язок з Йонкою. Йому дуже важливо приділити, якнайбільше уваги дівчинці, адже йому виділено так мало часу на спілкування з нею. Седат, будучи людиною досить мудрою та зрілою, намагається надати більше часу Мусі на спілкування з дочкою. Муса вдячний своєму наглядачеві за його розуміння. ©Kino4ua Любов на заміну 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?