Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Посланці 2

Рік:
Ор. назва:
Messengers 2: The Scarecrow
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Мартін Барневіц
Тривалість:
01:33:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НЛО-ТВ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Приквел першої частини розповість історію Джона Роллінса, який живе зі своєю родиною на фермі у Північній Дакоті. Він усіма силами намагається зберегти свою сім'ю, адже через непорозуміння з дружиною, вона може зруйнуватися. На додачу до всього, на його полі налетіла зграя ворон, що може призвести до загибелі його врожаю. Джон встановлює у полі таємниче лякало. Після цього всі ворони гинуть. Мало того, що йому вдається врятувати врожай, він також починає налагоджуватися і сімейне життя. Але чи міг тоді Джон подумати, що платою за удачу може стати його власне життя? ©Kino4ua Посланці 2 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?