Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

День триффідів (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Day of the Triffids
Країна:
Велика Британія, Канада
Режисер:
Нік Копус
Тривалість:
01:32:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Вчений Білл Мейсон (Дугрей Скотт), який присвятив своє життя вивченню нового виду рослин - трифідів, тимчасово сліпне через травму, завдану йому трифідом, і потрапляє до лікарні. Прокинувшись у своїй палаті в день зняття пов'язки, Білл Мейсон виявляє, що ніхто не збирається надавати йому допомогу, і наважується самостійно зняти бинти з очей. Зір повернувся до нього. Але, вийшовши з палати, він бачить жахливу картину: сліпі люди блукають коридорами лікарні, а як виявилося згодом, по всьому місту і по всій планеті.

Під час його вимушеної сліпоти на Сонці стався потужний спалах, що спричинив яскраве світіння в атмосфері Землі, унаслідок якого сліпне більша частина людства.

Скориставшись сліпотою тих, хто перебував на фермі, екотерорист "звільняє" трифідів і гине від них разом з усіма, хто був на фермі. Триффіди досить швидко поширюються, вбиваючи і пожираючи зустрінутих людей. Ті, хто вижив, по-різному організовують порятунок. Військові під керівництвом Торренса відбирають тих, хто може бути корисним, безжально позбуваючись решти. Настоятелька монастиря приносить триффідам людські жертви, щоб трифіди не нападали на монастир. Головний герой допомагає батькові в розробці пилку, який замість запилення стерилізуватиме рослини. Триффіди починають продукувати спори у величезній кількості та поширюються Землею. Зрештою понад 2000 людей, що вижили, рятуються на острові Вайт. ©Kino4ua День триффідів (1 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?