Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Вщент (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Darmaduman
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Деніз Йорулмазер
Тривалість:
01:45:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production, Багатоголосий закадровий | TurkUA / CC
Переклад:
Російською - Оригінал
Турецький серіал «Вщент» (Darmaduman) розповість про життя багатої сім'ї, яка зуміла досягти значних висот у бізнесі. Харун і Беліз давно перебували у шлюбі та виховували двох дітей-підлітків: доньку Енджі та сина Карема. Якось життєві обставини змушують Харуна прийняти непросте рішення і переїхати з невеликого містечка до мегаполісу. Після серйозних травм, отриманих внаслідок автомобільної аварії, його батько впав у кому, а мати перенесла серцевий напад. Щоб допомогти батькам, чоловік змушений переїхати до їхнього дому. Подружжю швидко вдалося влаштуватися у великому місті, чого не можна було сказати про їхніх дітей. Як і брат, Ендже не хотіла їхати. Адже тепер вони мають піти в нову елітну школу, знову завойовувати собі авторитет серед однокласників і шукати друзів. Карем був егоїстичним та амбітним хлопцем. Він часто бився і конфліктував із однолітками. Перший навчальний день приніс Карем та Еджі суцільне розчарування. Тут навчалася «золота молодь» і вони зовсім не вписувалися в їхню компанію. Новеньких почали утискувати і принижувати. Проте хлопці не мали наміру миритися з такою ситуацією. Брат і сестра об'єднуються, щоб показати, що вони не такі прості, як могло здатися спочатку. Адаптація виявилася складною, але поступово їм вдалося освоїтись, викликати до себе повагу і навіть знайти кохання. ©Kino4ua Вщент (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?