Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Бебі Бос: Різдвяний бонус

Рік:
Ор. назва:
The Boss Baby: Christmas Bonus
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Мет Енгстром
Тривалість:
00:46:24
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Postmodern
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Хо, хо, хо! Це та пора року, коли на каміні розвішані панчохи, у повітрі пахне пряниками, валяються шматочки обгорткового паперу та відчувається родинна єдність і щедрість. Поки діти повсюди готуються до різдвяного сезону, саме час запастися улюбленими святковими речами, щоб пожвавити різдвяний дух. І Різдво не те саме без різдвяних фільмів, якими ви можете насолоджуватися, притулившись із сім’єю на дивані.

Напередодні Різдва приймає несподіваний оборот, коли Малий-Бос випадково міняється місцями з одним із ельфів Санти і опиняється на Північному полюсі. ©Kino4ua Бебі Бос: Різдвяний бонус 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.2
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?