Kino4ua.com
HD 720p
G

Пригоди на місяці

Рік:
Ор. назва:
Moonbound
Країна:
Німеччина, Австрія
Категорія:
Режисер:
Алі Самаді Ахаді
Тривалість:
01:24:18
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Поки дорослі тільки мріють підкорювати космос, діти вже всю мандрують серед зірок! Юна дівчинка та її старший брат вирушають у неймовірну подорож до інших світів. Опинившись у країні, захованій у хмарах, вони знайомляться з чудовими мешканцями чарівного замку та чудовою королевою Місяця. На її доручення діти вирушають ще далі — на далекі планети та в чужі світи. Герої залізли так далеко, але як їм повернутися додому? Можливо, тільки місячна доріжка, що вказує напрямок до найбажанішого в житті будь-якої людини, вкаже їм шлях. ©Kino4ua Пригоди на місяці 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb4.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?