Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Альфа і Омега: Зубата братва

Рік:
Ор. назва:
Alpha and Omega
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Ентоні Белл, Бен Глюк
Тривалість:
01:27:55
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
У національному парку Джаспер у Канаді вовки Хамфрі та Кейт давно знайомі, проте вони знаходяться на протилежних соціальних кінцях структури Західної зграї: Кейт – енергійна альфа-дочка ватажка, а Хамфрі – добродушна омега. Через це Кейт змушена дати згоду на шлюб за домовленістю з Гартом з конкуруючої зграї, незважаючи на її безнадійний потяг до Хамфрі. Перш ніж спонтанний шлюбний союз стане реальністю, Кейт і Хамфрі були схоплені місцевими доглядачами, а потім їх відправили до парку Айдахо в рамках проекту відновлення вовків. Пам'ятаючи про особисті обов'язки, Кейт сповнена рішучості повернутися в Джаспер, а Хамфрі стає її помічником у незвіданій подорожі. ©Kino4ua Альфа і Омега: Зубата братва 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?