Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Виклик безодні

Рік:
Ор. назва:
Deepsea Challenge
Країна:
США
Режисер:
Джон Бруно, Рей Кен, Ендрю Уайт
Тривалість:
01:31:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Дивовижний, раніше непізнаний, небезпечний і привабливий світ Маріанської западини досліджуватиме знаменитий Джеймс Кемерон. Він не просто відомий і дуже успішний режисер, а ще й відчайдушний сміливець та пристрасний шанувальник справи з вивчення океанічних глибин. Найглибша на планеті Маріанська западина стане місцем, куди наважився пірнути наодинці легендарний режисер. Історія розвитку людства досі не знала таких прикладів. Які таємниці приховує повна темрява та безмовність під товщею води? Тут є джерело нових наукових відкриттів. Джеймс Кемерон кидає виклик безодні, в його арсеналі - техніка, що уможливлює 3d-зображення. ©Kino4ua Виклик безодні 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?