Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Без образ

Рік:
Ор. назва:
No Hard Feelings
Країна:
США
Режисер:
Джин Ступніцкі
Тривалість:
01:43:22
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Скарга

У центрі сюжету цієї веселої та унікальної історії опиниться молода і легковажна дівчина на ім'я Медді (Дженніфер Лоуренс). Незважаючи на те, що її життя складається з низки невдач, дівчина не падає духом і продовжує своє несерйозне вітряне життя. Але одного разу Медді чітко усвідомлює, що біда підкралася зовсім близько і вона може втратити родинний дім на Лонг-Айленді, в якому пройшло її дитинство, і тоді вона залишиться на вулиці без даху над головою. Головна героїня проводить дні в пошуках розв'язання своєї проблеми, і одного разу серед інтригуючого списку вакансій вона виявляє незвичну пропозицію роботи - заможні та суперсучасні батьки за певну оплату шукають симпатичну дівчину для свого сина, з якою він міг би ходити на побачення.

Для Медді це простіше простого, і дуже скоро вона починає думати, що знайшла вирішення своїх фінансових проблем. Цим молодим чоловіком, якого їй належить наставляти як досвідчену леді, виявляється 19-річний Персі (Ендрю Барт Фельдман). Персі - яскраво виражений інтроверт, сором'язливий, мовчазний і незграбний. Дуже скоро він має вирушити до коледжу, але стурбовані батьки переживають, чи зможе він знайти з іншими студентами спільну мову. Тому Медді доручено вивести цю дорослу дитину із зони її комфорту та навчити її справжнього життя.
Однак, незважаючи на те, що Медді не надто переймається з цього приводу, тому що вона зустрічалася з багатьма хлопцями, Персі виявляється складнішим завданням, ніж вона очікувала. Але час невпинно йде, а результату немає. У Медді є тільки одне літо, щоб зробити Персі чоловіком і змінити його особистість, інакше вона втратить все і опиниться на дні. ©Kino4ua Без образ 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?