Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Легенда про Юнзе (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Legend of Yunze
Країна:
Китай
Режисер:
Чжан Чжи Вей
Тривалість:
3 - 8 хв.
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Дія серіалу розгортається в неясну епоху Шістнадцять варварських держав (304-439 рр.) Історія оповідає про Хань Юньсі - талановиту жінку-лікаря з царства Тяньнін. Вдовиця-государиня вирішила видати потворну доньку придворного лікаря Хань Юньсі за вана Цинь. Вона повинна втертися в довіру до вана і шпигувати за ним. На шляху до своєї мети Юньсі зіткнеться з віроломством і витонченими інтригами. У низці нещасть її талант цілителя розквітає ще більше, і вона завойовує захоплення і любов вана Цинь. ©Kino4ua Легенда про Юнзе (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb9.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?