Kino4ua.com
HD 720p
R

Прибульці з минулого (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Beforeigners
Країна:
Норвегія
Режисер:
Єнс Лієн
Тривалість:
1 серія: ~ 45 хв. (1 та 2 сезон цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Сучасний світ і без прибульців рясніє масою подій, що змушують людей відчувати найрізноманітніші емоції. Але прибульці все-таки завітали, причому з далекого минулого, коли розвивалася епоха вікінгів, і з періоду пізнього XIX століття. Самі попаданці не мають уявлення, як вони опинилися в далекому для себе майбутньому, і просто не припускають, що їм робити. Через деякий час вікінг Альфгільярд вступає на поліцейську службу, і його залучатимуть до пошуків тих, хто вбиває прибульців, але також йому важливо відшукати відповіді на інші питання, що пов'язані з ним самим. ©Kino4ua Прибульці з минулого (1, 2 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.8
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?