Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Поховання

Рік:
Ор. назва:
The Burial
Країна:
США
Режисер:
Меггі Беттс
Тривалість:
02:07:13
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Джеремія - бізнесмен, який володіє невеликою кількістю похоронних бюро в Міссісіпі. 1990-ті роки стали серйозним випробуванням для сімейної справи чоловіка, і він відчуває значні фінансові труднощі та має проблеми з місцевою владою через борги. Щоб покрити збитки, бізнесмен вирішує продати кілька похоронних бюро й укладає угоду з Реймондом, керівником міжнародної корпорації. Минають місяці, але Реймонд продовжує відтягувати підписання контракту, а Джеремія починає підозрювати, що угоду не буде доведено до кінця. Вирішивши подати до суду на корпорацію Реймонда, головний герой звертається по допомогу до Віллі, вельми успішного адвоката з Флориди. ©Kino4ua Поховання 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?