Kino4ua.com
FullHD 1080p
NC-17

Рокко: Легенда крупним планом

Рік:
Ор. назва:
Rocco
Країна:
США
Режисер:
Тьєррі Демезьер, Альбан Терле
Тривалість:
01:42:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Попередження: Дуже відверті сцени

Документальна картина повідає історію успіху Рокко Сіффреді - живої легенди порнографічних фільмів. Його мати хотіла, щоб син присвятив власне життя релігійній діяльності, проте він зрештою обрав особистий шлях, у якому домігся надзвичайного успіху. У відвертих інтерв'ю Рокко Сіффреді відкриває справжню історію його життя, розповідаючи про початок кар'єри актора в порнографії, стосунки з дружиною і своїх дітей, а також ділиться цікавими історіями зі світу порноіндустрії та розмірковує про власну популярність... ©Kino4ua Рокко: Легенда крупним планом 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
21+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?