Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Міґі і Далі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Migi to Dali
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Манькюуу
Тривалість:
1 серія: 24хв
Переклад:
Українська мова Субтитри | Torahetora, Багатоголосий закадровий | Voices Band
Хлопчика на ім'я Далі всиновлює літня пара, яка довгі роки мріяла про дитину. Тихий, поступливий і розумний синочок одразу підкорив серця новоспечених батьків. Вони навіть не помічають дивацтв у поведінці Далі. А той уміє створювати свого двійника з власною волею та свідомістю. Далі називає свого клона Мігі. Вони добре ладнають між собою, часто вирушають у подорожі, спільно викручуються з небезпечних авантюр. Далі та Мігі досить розумні, щоб уціліти в моторошному будинку з привидами, розібратися в заплутаних правилах небезпечного ігрового шоу.

Загальний комедійний тон тайтлу не заважає глядачеві відчути серйозність і неоднозначність проблем у період дорослішання. Добре розкриті тема самотності та пошук сенсу життя. Далі та Мігі володіють розвиненим інтелектом, що допомагає успішно вирішувати складні детективні завдання. Перші серії виходять уже на початку жовтня. ©Kino4ua Міґі і Далі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?