Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Слоник Бенджамін

Рік:
Ор. назва:
Benjamin the Elephant
Країна:
Німеччина
Режисер:
Тім Трахте
Тривалість:
01:37:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Енергійний і життєрадісний 9-річний Отто, що мешкає в Ньютауні, з нетерпінням чекає настання канікул, щоб провести наступні кілька тижнів зі своїм кращим другом із зоопарку - добродушним слоном, який розмовляє, на ім'я Бенджамін. Водночас підступна ділова жінка Зора Зак, яка не думає про благополуччя тварин, під приводом модернізації зоопарку хоче всіх ошукати і побудувати тут розкішні апартаменти. І тепер хоробрий хлопчик має знайти спосіб завадити жінці позбавити домівки Бенджаміна та інших тварин. ©Kino4ua Слоник Бенджамін 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb3.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?