Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Заборонене кохання (1, 2 сезон, всі серії у HD якості)

Рік:
Ор. назва:
Ask-i Memnu
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Хілаль Сара, Месуді Ерарслан
Тривалість:
00:45:09
Переклад:
Українська мова 1+1 | Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Одноголосий, закадровий
Історія розповідає про Біхтер Йереоглу - красиву, молоду жінку, яка веде розкішне життя. Вона ненавидить свою матір, жадібну Фатму Йереоглу за те, що та була причиною смерті її дорогого батька. Відвідуючи кладовище, дівчина помічає інтерес до неї вдівця-мільйонера Аднана Зіягіля.

Фатма спробує підкорити багатія для вигоди, але Біхтер приймає пропозицію чоловіка про шлюб і таким чином руйнує плани матері. У родині Зіягіль все йшло добре, поки племінник вдівця Бехлюль, якого він любить як сина, привабливий і незрілий юнак, бабій без пам'яті закохується в, дружину свого дядька. Розуміючи, що не може контролювати свої почуття, хлопець зізнається, що закоханий, і силою цілує її.

Після наполегливості Бехлюля, вона починає відчувати до нього потяг і в кінцевому підсумку поступається йому. Обидва усвідомлюють, що почуття сильні і взаємні і вони живуть своїм забороненим коханням, одночасно створюючи великі проблеми для сімейного клану, оскільки дочка Аднана, Ніхаль, закохана в свого кузена, але він хоче, щоб вона була тільки сестрою. ©Kino4ua Заборонене кохання (1, 2 сезон, всі серії у HD якості) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?