Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дев'ята брама

Рік:
Ор. назва:
The Ninth Gate
Країна:
Іспанія, Франція, США
Режисер:
Роман Поланські
Тривалість:
02:13:15
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Весь сенс життя Діна укладений в книгах - він ретельно вивчає їх і вважається одним з кращих фахівців у цій сфері. Нове завдання для нього дуже цікаво, адже йому доведеться визначити справжність древнього фоліанта, який знаходиться поруч з двома копіями, виконаними настільки ретельно, що тільки справжній професіонал здатний розгадати таємницю книги. За легендою, правильне прочитання таємного заклинання дозволяє відкрити дев'яті врата і викликати Люцифера. За роботу обіцяна нечувана сума, але Діна підігріває насамперед науковий інтерес. Йому доводиться відправитися в Європу, але поступово починають спливати неприємні подробиці, пов'язані з колишніми власниками цього скарбу.

У міру вивчення картинок починають гинути знайомі молодого чоловіка, а їх смерть в точності повторює сюжет малюнків, розташованих на пожовклих сторінках. Події, що відбуваються поза сумнівом нагадують спектакль, поставлений чиєюсь умілою рукою, а люди виконують функції маріонеток. Нескладно здогадатися, хто справжній режисер цього дійства і чим закінчиться постановка. Але вчений не звик відступати від задуманого і має намір йти до кінця, незважаючи на страх. ©Kino4ua Дев'ята брама 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?