Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хижак

Рік:
Ор. назва:
Predator
Країна:
Канада, США
Режисер:
Шейн Блек
Тривалість:
107
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Спецназівець Куїнн Маккена направляється зі своїм загоном на Кубу для того, щоб провести операцію із захоплення відомого торговця наркотиками. При виконанні завдання чоловік бачить, як з неба буквально падає незрозуміла космічна капсула. Знайшовши її в лісі він виявляє поряд тіло прибульця, Який живий, але знаходиться без свідомості через падіння. Куїнн забирає його шолом і зброю в якості доказів і спішно ховається, адже на місце прилітає вертоліт ЦРУ. До цього часу прибулець вже приходить до тями і вбиває чимало найманців, що напали на нього. Але все ж його вдається приспати за допомогою лікарських препаратів і завантажити на вертоліт. А також, співробітники ЦРУ вистежують і викрадають самого Маккена, але він на той час уже встиг відправити знайдені артефакти в свою камеру зберігання.

Прибульця доставляють на секретну базу в зоні 52, де вчений Кейси Брекет починає його вивчення і проведення дослідів. А Куїнна відправляють до психіатричної лікарні, бажаючи приховати таємну операцію уряду США. Кейсі, в ході своєї роботи, починає розуміти, що затримання інопланетянина досить підозріло. Адже він має величезну силу і надприродні здібності, а тому міг з легкістю впоратися і з сотнею спеціально навчених людей. Вона підозрює, що це може бути підступний план інопланетної раси для розкриття координат бази. Але все виявляється ще куди більш жахливо.

В цей час термін оплати камери зберігання Маккена закінчується і весь його вміст відправляється за його домашньою адресою. Таким чином шолом і інопланетна зброя потрапляють в руки його сина, хворого на аутизм. Можливо саме він зможе розгадати таємницю позаземних істот і допомогти людству вижити в цій сутичці, адже здатний нестандартно мислити і з'єднати розрізнені деталі воєдино. ©Kino4ua Хижак 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb5.3
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?