Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Криза в шістьох сценах (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Crisis in Six Scenes
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Вуді Аллен
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - BaibaKo
Сюжет даного серіалу переносить нас в далекі шістдесяті роки минулого століття, в Сполучені штати Америки, в місці, де в той нелегкий час стояла сама криміногенна ситуація в місті. Ось і живе в тому містечку молода проста сімейка, яка нічим не відрізняється від інших, і нікого не чіпає. І може так би і пройшла їх спокійне і умиротворене життя. Але в один прекрасний момент цьому спокою приходить кінець і їх доля просто кардинальним чином змінює свій звичний розклад, коли до них приходить якийсь гість назвав себе Сідні Мютзінгером. Природно що її сюди ніхто не запрошував, але ні пустити її головні герої не наважилися. І тепер їх життя просто сповнене різного роду сюрпризів, причому досить не найприємніших. Мабуть їм вже більше ніколи не зажити так як це було раніше. А як би цього хотілося... ©Kino4ua Криза в шістьох сценах (1 сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?