Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Люцифер (1, 4, 5 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Lucifer
Країна:
США
Режисер:
Луїс Шоу Міліто, Шервін Шілаті, Сем Гілл
Тривалість:
00:50:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm, Цікава Ідея, ChasUA
Переклад:
Original English Оригінал
Перший сезон популярного серіалу "Люцифер" уже перед вами. У центрі уваги історії виявляється розповідь про життя і роботу Люцифера Морнінгстара. Король пекла вже втомився від своєї звичної роботи. Йому набридло сидіти на троні, тому той відправився в великий круїз на Землю, щоб дізнатися, як саме живуть люди. Люцифер в Лос-Анджелесі заради пустощів відкриває нічний клуб. Здавалося б, життя йде на поправку. Люциферу дуже весело. До тих пір, поки на порозі його закладу не знаходять труп. Справою займається юна дівчина-детектив, яка відразу ж западає в душу королю пекла. Та й до того ж, чомусь на неї не працюють чари Люцифера, що змушує головного героя ще краще пізнати дівчину. ©Kino4ua Люцифер (1, 4, 5 Сезон) 2016 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.1
4 сезон
5 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?