Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Справжній детектив (1 - 4 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
True Detective
Країна:
США
Режисер:
Кері Фукунага
Тривалість:
60
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders, Не зупиняй продакш
Американський серіал «Справжній детектив» відрізняється від більшості серіалів тим, що сезони не пов'язані між собою, а мають окрему історію і інших персонажів. 


«Справжній детектив» чи не найкращий детективний серіал з існуючих, наділений глибоким змістом, багатогранністю характерів, продуманістю і особливою драматичністю, яка змушує телеглядача переосмислювати багато життєвих принципів. Серіал зайняв перші місця в списках 2014 року: кращий серіал, краща драма, кращий детектив, краща операторська робота, сценарій та інші. 


Сюжет першого сезону акцентує увагу на розслідуванні справи, пов'язаної з низкою жорстоких вбивств в штаті Луїзіана, яким займалися детективи Марті Харт і Растін Коул. Події розгортаються в декількох часових відрізках. У далекому 1995 році новоспечені напарники почали розслідування загадкового окультного вбивства молодої дівчини, яке виявилося не єдиним. У 2012 році відбувається схоже вбивство, що призводить до повторного відкриття справи і допиту Харта і Коула, яким є що розповісти, але колишні напарники наполегливо намагаються приховати якусь правду про хід свого розслідування в ті далекі роки.


Події другого сезону розгортаються в наші дні в Каліфорнії. У місті Вінчі відбувається вбивство відомого чиновника, який ставить під удар бізнес-проект з будівництва залізниці. Розслідуванням справи займається детектив поліції Рей Велкоро і детектив Ені Беззерідес. Паралельно з поліцією своє розслідування цієї дивної справи починає великий бізнесмен Френк Семион, що втратив дуже великі гроші через події вбивства.


Третій сезон «Справжнього детектива» розповість нову історію, що розгорнулася в штаті Арканзас, де народився і виріс головний герой детектив Вейн Хейс. Спокійне життя і служба перериваються, коли чоловікові доводиться виїхати з рідного містечка, щоб провести розслідування в районі відомого плато Озарк, де в черговий раз було скоєне таємниче вбивство. Паралельно з цим злочином Вейн візьметься за справу про зникнення місцевих дітей. Розслідування призведе головного персонажа до розкриття численних таємниць жителів плато. Сюжет розгорнеться в трьох тимчасових рамках, зачіпаючи сьогодення, минуле і майбутнє.


Безумовно, серіал «Справжній детектив» вартий того, щоб дивитися його українською мовою прямо зараз! ©Kino4ua Справжній детектив (1 - 4 Сезон) 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.9
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?