Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Сліпі плями (1, 2 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Blindspotting
Країна:
США
Режисер:
Аврора Герерро, Сет Манн, Анджела Барнс Гомес
Тривалість:
00:45:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Російською - Оригінал
Майлз та Ешлі є не тільки партнерами, але і батьками дванадцятирічного хлопця. Вони жили налагодженим життям без особливих потрясінь, але одного разу все змінюється кардинальним чином. Майлз раптово опиняється у в'язниці, після чого Ешлі змушена переїхати в будинок його матері і зведеної сестри. Попереду їх чекає дуже непростий час, оскільки їм належить уживатися під одним дахом, намагаючись знайти спільну мову, що зробити часом буває вкрай складно. Що стало причиною арешту Майлза, і як тепер складеться життя головних героїв? .. ©Kino4ua Сліпі плями (1, 2 сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.1
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?